K-system

logo firmyPOLICOVÉ REGÁLY

Regály jsou sestaveny z ocelových profilovaných rámů a ocelových polic. Police jsou uloženy na háčcích. Rámy mají rastrový systém otvorů, který umožňuje posouvat police po 25 mm a nastavit různé požadované světlosti mezi policemi. Stabilita regálového pole je zajištěna diagonálami a kotvením rámů přes patky do podlahy (záleží na uspořádání a rozměrech regálů). Rámy jsou opatřeny patkami, aby se stojiny nevtlačovali do podlahy. Poslední police je také nosná. Police mají dvojité ohranění (větší pevnost proti prolomení a ochrana proti poranění). Regálová pole se dodávají jako základní pole (regál může stát samostatně), nebo přístavbové pole (při stavbě řady se připojí k předcházejícímu poli). Regály je možno používat jako jednostranné (např. u zdi), oboustranné (jeden regál obsluhovaný z obou stran) nebo dvojité (dvě řady spojené zády k sobě). Standartní povrchová úprava je vypalovaná barva na fosfátovaný podklad ( rámy), police zinkovaný ocelový plech.


ukázka regálu ukázka regálu ukázka regálu

Další systémy pro ukládání různého zboží jsou např:

MIDI RACK – policový systém

PALETOVÉ REGÁLY

Paletové regály slouží zejména k ukládání palet různých velikostí a zatížení. Je možno ale ukládat i jiné zboží . Dle způsobu uložení a ukládaného materiálu se paletové regály dělí na různé typy.
Slouží k ukládání palet vedle sebe. Regál má hloubku maximálně jedné palety. Paletové regály jsou vyrobeny z ocelových, fosfátovaných a lakovaných profilů. Konstrukce je sestavena ze šroubovaných rámů, podlahových patek, podélných nosníků a pojistek proti vysunutí nosníku při neopatrné manipulaci s vysokozdvižným vozíkem. Světlé výšky mezi nosníky pro ukládání palet je možno podle potřeby měnit. Na nosníky je možno položit dřevotřískové desky a tak vytvořit police pro volně ložené zboží. Je možné postavit i regály s pochůzkovou plochou. Regály jsou plně demontovatelné


ukázka regálu ukázka regálu ukázka regálu ukázka regálu ukázka regálu

Systém DRIVE-IN

Slouží k ukládání palet za sebou. Regál má hloubku rovnu počtu palet. Vozík vjíždí do regálů. Systém je vhodný pro velký počet uložených palet.


ukázka regálu

Další systémy pro ukládání různého zboží jsou např:

K-SYSTEMS – konzolové regály na dlouhý materiál

ukázka regálu ukázka regálu ukázka regálu

Pojezdové policové regály M-25

ukázka regálu

Skladovací plošiny

ukázka plošiny ukázka plošiny ukázka plošiny

Ocelové podesty a další
Copyright 2009 – 2024 © www.k-systems.cz Designed & Coded By IT-Art